Marmaris’te Fuhuş Operasyonu

Muğla’nın Marmaris ilçesinde lüks yata düzenlenen fuhuş operasyonunda 4 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler emniyete götürülürken lüks yata el konuldu.

Muğla’nın Marmaris ve Bodrum ilçelerinde lüks yatta fuhuş yapan şebekeye asayiş ekipleri operasyon düzenledi. Marmaris ve Bodrum’da fuhuş amacıyla tur düzenlendiği tespit edilen bir yata düzenlenen operasyonda 4 şüpheli gözaltına alındı. Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Marmaris ve Bodrum ilçelerinde fuhuş amacıyla tekne turları düzenlendiği bilgisi üzerine çalışma başlattı. Turları düzenlediği iddia edilen H.K isimli kadını yaklaşık 3 ay süreyle teknik ve fiziki takibe alan ekipler, Bozburun mevkisinde olduğu tespit edilen lüks yata yönelik operasyon gerçekleştirdi.

Sahil Güvenlik Komutanlığına bağlı ekiplerin de yer aldığı drone destekli operasyonda, aralarında para karşılığı fuhşa aracılık ve yer temin ettiği iddia edilen H.K’nın da olduğu 4 zanlı gözaltına alındı. Şüpheliler Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü, el konulan yat ise limana çekildi.

Sosyal Medyada Paylaşmak için Tıkla...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir