Muğla Sağlık Koleji Mezunları Bodrum’da Buluştu

Bodrum İsis Otel’de düzenlenen buluşmada yıllar sonra bir araya gelen mezunlar birbirleriyle hasret gidererek okul yıllarını yad ettiler.

Muğla Sağlık Koleji’nin mezunları Bodrum’da bir araya geldi. 21  yıldır yapılan ve geleneksel hale gelen buluşmaya Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 200 Muğla  Sağlık Koleji mezunu ve eşleri katıldı.

Muğla Sağlık Koleji Mezunlarının düzenlediği Bodrum’daki buluşmada 1969 mezunları 50. yıl plaketlerini dönemin mesleki ders öğretmeni Ayşe Çamak’ın elinden aldı. İlk mezunlar yaptıkları konuşmalarda öğretmenlerini överek, sağlık koleji mezunu olarak yıllarca Türkiye Cumhuriyeti Devletine hizmet etmekten gurur duyduklarını anlattılar. Muğla Sağlık Koleji mezunları 50. yıl anısına verilen ödüllerle de unutulamayacak duygusal anlar yaşadılar. Buluşmayı gerçekleştiren mezunlar adına bilgi veren Nuran Çolak İşbilir “Kolejin 50. yılına tesadüf eden bu 21. buluşma uzun süredir bir araya gelemeyen arkadaşlarımızı bir araya getirdi. Çok güzel günleri kısa sürede de olsa birlikte geçirmekten mutluyuz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşmak için Tıkla...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir