ORMANSPOR FETHİYE KAMPI BAŞLADI

Türkiye Basketbol 1.Liginde mücadele edecek olan Muğla Ormanspor Basketbol Takımımız Fethiye Malahit Otelede 10 günlük kampa girdi.
Muğla’ya yakınlığı ve Spor Salonunun aynı olması nedeni ile kamp yeri olarak Fethiye’yi tercih ettiklerini söyleyen Muğla Ormanspor Genel Menajeri İlker Cömert, “20 Eylül’de Antalya’da Federasyon Kupası maçları başlayacak. Fethiye Antalya ile aynı iklim koşullarında. Bununla beraber hem atletizm hemde Salon bakımından farklı destinasyonlara sahip. Umarım güzel sakatsızlık bir 10 gün geçiririz” dedi.
Amerikalı oyuncuları Ricky Harris’in kısa sürede takıma uyum sağladığını söyleyen Muğla Ormanspor Genel Menajeri İlker Cömert, diğer Amerikalının ise Kamp süresinde takıma dahil olacağını söyledi. Lige sonradan dahil olamalarına rağmen dışarıda yaratılmaya çalışanın aksine kurdukları kadronun genç ve içlerine sinen bir kadro olduğunu söyledi. “Yerinde sayanlar yürüyenlere göre daha çok ses çıkartırlar” Biz kısa sürede çok yol yürüdük. Bu elbette çok kişiyi rahatsız edecektir. Fakat bizim bu polimiklere girmeye niyetimiz yok. diyen Cömert, “hedefimiz bu sezon ligde ciddi yatırım yapan takımları zorlamak olacak.Oyuncularımız kısa sürede güzel bir ekip ruhu yakaladılar. Ağır bir tempoda çalışma yürütüyorlar. Allahın izni ile bunun meyvesini alacağız” dedi.
Öte yandan Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) Türkiye Basketbol 1.Liginde mücadele edecek olan Ormansporumuzun yeni sponsoru. Kendisi de eski bir Ormansporlu olan Yılmaz Erdoğan ve ekibi Muğla Ormanspor Basketbol Takımının sponsorları arasında yerini aldı. Ormansporun tüm ulaşım programını gerçekleştirecek, BKM tarafından özel olarak hazırlatılan Otobüs. 17 Eylül’de Muğla’da olacak.

Sosyal Medyada Paylaşmak için Tıkla...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir