AK Parti Marmaris’te Şok!

akparti-marmaris-istifa-görevdenalma-23022016Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Hasan Engin parti genel merkezi tarafından görevinden alındı. Ak Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci “Böyle bir konu var. Genel merkez tarafından bizlere henüz resmi bir açıklama gelmedi” dedi. Görevden alınan Marmaris Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Engin “İl Başkanımız İhsan Küreci bu gün yanıma gelerek genel merkezin inisiyatifi doğrultusunda bundan sora benim ile çalışmayı düşünmediklerimi ifade etti” dedi.
Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Hasan Engin’in görevden alınması Marmaris’te büyük bir şok etkisi yarattı. Ak Parti Marmaris’te 7 Haziran seçimlerinde yüzde 10 bin 894 oy almıştı. 1 Kasım seçimlerinde 12 bin 542 oy alarak ikinci parti olmuştu. Önceki gün Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Hasan Engin genel merkez tarafından görevinden alındı. Ak Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci “ Konu doğru. Ancak genel merkez tarafından resmi bir açıklama tarafımıza gelmedi. Genel merkez tarafından tarafımıza resmi bir yazı geldiğinde bunu kamuoyu ile paylaşacağız” dedi. Görevden alınan Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Hasan Engin “ İl Başkanımız İhsan Küreci bu gün yanıma gelerek genel merkezin inisiyatifi doğrultusunda bundan sora benim ile çalışmayı düşünmediklerimi ifade etti. Şuan resmi bir yazı elimize ulaşmadı” dedi.
AK Parti Marmaris İlçe Başkanı’nın görevden alınmasının ardından AK Parti Marmaris İlçe Yönetiminin de istifaları alındığı AK Parti Marmaris İlçe Başkanlığı binasının anahtarlarının da İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Marmaris Koordinatörü Zeki Eren’e teslim edildiği iddia ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşmak için Tıkla...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir