CHP 2019 için Kolları Sıvadı

chp-tekin bingöl-muğla-2019 seçim-20022016Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, 2019’da gerçekleşmesi planlanan genel seçimler için, CHP Genel Merkezi’nin hazırladığı çalışma programını aktarmak ve görüş alışverişi yapmak amacıyla Muğla’ya geldi. Bingöl, Muğla programında ilk olarak CHP Muğla İl Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette CHP Muğla Milletvekilleri Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir, İl Başkanı Mürsel Alban, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, İlçe Belediye başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile görüştü.
2019 HEDEFİ İÇİN YÖNTEM BELİRLEYECEKLER
2019 hedefini yakalamak için yöntem belirlemek ve yerel yönetimlerle bir arada uyum içerisinde çalışmak amacıyla ziyaretlerinin tüm Türkiye’de gerçekleştirileceğini aktaran Tekin Bingöl, şöyle konuştu:
“Yerel yönetimlerimizle bir arada daha verimli ve daha uyumlu nasıl çalışırız, önümüzdeki hedefi yakalamak adına yöntem belirlemek, genel merkezin hazırladığı çalışma programıyla alakalı örgütleri ve yerel yönetimleri bilgilendirmek, onların da görüşünü alma doğrultusunda toplantılar gerçekleştiriyoruz. Tüm Türkiye’yi dolaşacağız. Muğla, örgütlerin ve yerel yönetimlerin uyum içinde çalıştığı bir ilimiz. Minimum sorunlar olsa dahi Muğla, kendi içinde çözebilecek yetkinlikte belediye başkanlarımız, il ve ilçe başkanlarımız, örgütlerimiz, deneyimli siyasetçilerimizin olduğu bir kent. Milletvekillerimiz de son derece üretken bir şekilde çalışmalarını gerçekleştiriyor. Örgütlerimizin kaynaşması, fikir alışverişinde bulunması açısından bu toplantıları önemsiyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşmak için Tıkla...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir