MİLLİ JUDOCUDAN ŞAMPİYONLUK SÖZÜ

judocu-milas-baskan-16022016Milli Judocu Tayfun Tuna Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye şampiyonası öncesi Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek Şampiyonluk sözü verdi.
7. Türkiye Şampiyonu olan,Milli Takımlar kampına katılan ,Ferdide yılın sporcusu seçilen ve geçirdiği ağır sakatlığın ardından Ankara’da düzenlenen Mastırlar judo şampiyonasında 3. Olan Tayfun Tuna şimdide Nisan ayında düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasına hazırlanıyor.
Şampiyona öncesi Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret eden Tuna çalışmaları ve şampiyona hakkında bilgi aktardı.
Tuna ;Nisan ayında Ankara’da düzenlenecek şampiyonada 100%99 şampiyonluğu garanti ediyorum. Yine Haziranda düzenlenecek Avrupa şampiyonası içinde elimden geleni yapıp derece almak istiyorum dedi.Tuna ayrıca Milas Belediyespor bünyesinde açılacak olan Judo branşı içinde gönüllü hocalık yapmak istediğini ifade etti.
Ziyaret için teşekkür eden Başkan Tokat Milas Belediyespor bünyesine judo branşının da kazandırılması için çalışmaların başladığını aktararak ,katılacağı şampiyonalar içinde Tuna’ya başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşmak için Tıkla...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir