Büyükşehir Gazeteciler Cemiyetinden Hoş geldin Ziyareti

bgc-orman-ziyaret-16022016Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik’e Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti tarafından hoşgeldin ziyaretinde bulunuldu.
Muğla Orman Bölge Müdürlüğü görevine yeni atanan Mehmet Çelik’e hoş geldin ziyaretleri devam ediyor. Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu olarak Bölge Müdürü Mehmet Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Cemiyet Yönetim Kurulu Başkanı Cem Kaytan, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Atılgan, Durmuş Genç ve Hasan Telli’den oluşan heyete makamında kabul eden Bölge Müdürü Çelik, idarecilik hayatında hep insan odaklı bir yönetim anlayışıyla görev yaptığını belirterek, Muğla Orman Bölge Müdürlüğü görevinde de aynı anlayışla çok güzel hizmetlerde bulunmak istediğini söyledi.
Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan, Bölge Müdürü Mehmet Çelik’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu ve çalışmalarında başarılar diledi. Bölge Müdürü Mehmet Çelik, gazetecilerin kamuoyunun doğru ve güvenilir haber alma konusunda çok önemli görev üstlendiklerini belirterek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşmak için Tıkla...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir