İşte Menteşe’de Aşk’ın Kazananları

mentesedeask-yarısma-13022016Menteşe Belediyesi’nin ikincisini düzenlediği “Menteşe’de Aşk” ödüllü fotoğraf yarışmasında kazananlar belli oldu. Halk beğenisi ve Jüri değerlendirmesi sonucunda sevgiyi anlatan en güzel fotoğraf yarışmasında birinci, Serdal Kul – Sebahat Tüfekçi çifti oldu.
Menteşe’de Aşk Yarışmasını kazanan çiftleri tebrik eden Başkan Gümüş, “Öncelikle ‘Menteşe’de Aşk’ yarışmamıza gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum. Katılımcıların sevgiyi fotoğraf aracılığıyla ifade etmelerini sağlamak amacıyla çıktığımız yolda gösterilen ilgi, bizleri de çok mutlu etti. Bugün yapılan Jüri değerlendirmesi ile de en çok beğeni alarak, dereceye giren ilk üç çiftimiz belli oldu. Birinci Serdal Kul – Sebahat Tüfekçi çifti olurken, İkinci çiftimiz Nail Can Söğütözü – Zehra Adsan ve Üçüncü çiftimizde Ahmet Aydemir – Asiye Mavi çifti oldu. Kazanan çiftlerimizi tebrik ediyor, yarışmayı takip eden, fotoğraf gönderen tüm katılımcılarımıza da gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Toplam 738 kişinin katıldığı yarışmada, Yrd. Doç. Dr. Serdar Karakaya (Muğla Üniversitesi), Özlem Alkurt Zencir (Muğla Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği – MUFSAT), Erdinç Özal (Karya Görüntü Avcıları), Burçak Gözcü (Menteşe Belediyesi) ve Deniz Yılmaz (Menteşe Belediyesi)’dan oluşan jüri değerlendirmesiyle kazanan çiftlere 14 Şubat sevgililer gününde Apple iPhone 6 Cep telefonu, Canon EOS 100 D profesyonel fotoğraf makinesi, Apple iPad Mini hediye edilecek. Ayrıca dereceye giren çiftleri unutulmaz bir akşam yemeği de bekliyor.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, 14 Şubat Sevgililer Günün de yarışmayı kazanan çiftler ile bir araya gelerek çiftlere ödüllerini takdim edecek.
mentesedeask-yarısma1-13022016

mentesedeask-yarısma2-13022016

mentesedeask-yarısma3-13022016

Sosyal Medyada Paylaşmak için Tıkla...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir